GenelHızlı geçiş sistemi haberleri

facebook

HGS Kolay Kullanım Klavuzu 2013

Tarih : 01 Ocak 2013 | Kategori : Genel,Hızlı geçiş sistemi haberleri | 0 Yorum

Hgs Kolay Kullanım Klavuzu Yardım

Sayın araç sürücüleri aracınıza almış olduğunuz HGS cihazınızı daha verimli ve zarar vermeden kullanabilmeniz için aşağıdaki prosüdürleri okuyarak uygulamanız sizlerin yararına olacaktır. almış olduğunuz HGS cihazlarınız yanlış kullanmaktan dolayı hasara uğrayabileceğinden geçişlerde mağdur olabilir, yeni bir HGS cihazına para vermek zorunda kalabilirsiniz. lütfen HGS cihazının yapıştırmadan önce aşağıdaki klavuzu okuyunuz. Teşekkürler.

HGS etiketinizi düzgün bir şekilde aracınızın ön camına yapıştırmak için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Bu işlemden sonra aracınız HGS gişelerinden beklemeden geçiş için kullanıma hazır hale gelecektir. HGS’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bazı araçların önce camları metalik film tabaka kaplı olduğundan HGS etiketinizin veya diğer geçiş cihazlarının performansını zayıflatmaktadır. Eğer aracınız aşağıdaki listelenmiş araçlarda biri ise listedeki talimatlara uymanız gerekmektedir. Eğer Kullandığınız araç bu listede yer almıyor ise kurulum için “HGS ETİKET KULLANIMI” bölümündeki talimatlara uymanız gerekmektedir.

HGS ile ilgili orak bilgi almak ve varsa sorunları iletmek için karayolları internet sitesini gezebilir, karayollarına ait siteden yaralanabilirsiniz.

ETİKET KULLANIMI
” bölümündeki talimatlara uymanız gerekmektedir.
AUDI
CITROEN
Lütfen aracınızın kullanım kılavuzunuzdan kullandığınız modelin metalik ön cama sahip olup olmadığını kontrol ediniz. Bu özellik birçok CITROEN modeli için standarttır. HGS etiketinizi aynanın arkasında renkli olmayan, U şeklindeki alanda temiz bir noktaya konumlandırınız. Daha fazla bilgi için CITROEN bayinize danışınız.

FIAT
Lütfen aracınızın kullanım kılavuzunuzdan kullandığınız modelin metalik ön cama sahip olup olmadığını kontrol ediniz. Bu özellik birçok FIAT modeli için standarttır. HGS etiketinizi aynanın arkasında renkli olmayan, U şeklindeki alanda temiz bir noktaya konumlandırınız. Daha fazla bilgi için FIAT bayinize danışınız.

LEXUS
1992 sonrası üretilmiş modeller : Diğer bölümde aynası ön cama monteli araçlar için tanımlı talimatlara uyunuz.

LS400 1990 – 1992 : Metalik ön cama sahip araçlarda harici etiket çözümlerinin kullanılması gerekmektedir. Aracınızın ön camının tipini öğrenmek için LEXUS bayinize danışınız.
MERCEDES-BENZ

A Class : HGS etiketinizi ön camın üst kısmında yer ala siyah noktalı şeritin altındaki alana konumlandırınız.

C180 / 240 / 200; CLK 230; ML Serisi : HGS etiketinizi yağmur ve ışık sensörlerinin sağ veya sol kısmına konumlandırınız. S430 : HGS etiketinizi aynanın arkasındaki ve çevresindeki siyah noktalı alana konumlandırınız.

Diğre tüm modeller : HGS etiketinizi aracın ön cam dikiz aynasının çevresinde, etiket yapıştırmak için ayrılmış özel alana yapıştırınız. Daha fazla bilgi için MERCEDES-BENZ bayinize danışınız.

PEUGEOUT
Lütfen aracınızın kullanım kılavuzunuzdan kullandığınız modelin metalik ön cama sahip olup olmadığını kontrol ediniz. Bu özellik birçok PEUGEOUT modeli için standarttır. HGS etiketinizi aynanın arkasında renkli olmayan, U şeklindeki alanda temiz bir noktaya konumlandırınız. Daha fazla bilgi için PEUGEOUT bayinize danışınız.

RENAULT
Clio Sport (Metalik ön cam opsiyonlu modeller) : HGS etiketinizi aracın ön cam dikiz aynasının altında, etiket yapıştırmak için özel olarak bırakılmış alana yapıştırınız.

Clio Sport (Metalik ön camsız modeller) : HGS etiketinizi aynanın arkasındaki ve çevresindeki siyah noktalı alana konumlandırınız.

BMW
“Climate Comfort” seçeneğine sahip modeller : HGS etiketinizi aynanın arkasında renkli olmayan, U şeklindeki alanda temiz bir noktaya konumlandırınız. Daha fazla bilgi için BMW bayinize danışınız.
Lütfen aracınızın kullanım kılavuzunuzdan kullandığınız modelin metalik ön cama sahip olup olmadığını kontrol ediniz. HGS etiketinizi aynanın arkasında renkli olmayan, U şeklindeki alanda temiz bir noktaya konumlandırınız. Daha fazla bilgi için RENAULT bayinize danışınız

A8 / S8 hariç tüm modeller : Daha fazla bilgi için AUDI bayinize danışınız.

A8 / S8 1995- 2001 : Araç %100 metalik ön cama sahip olduğundan harici bir etiket kulanılması gerekmektedir. Daha fazla bilgi için AUDI bayinize danışınız.

etiket

Incoming search terms:

  • hgs nasıl yapıştırılır
  • hgs kart kullanımı
  • hgs nasıl takılır
  • hgs kaçak geçiş
  • hgs kart nasıl kullanılır
  • hgs kartı nasıl takılır
  • hgs kartı nasıl kullanılır
  • hgs nereye yapıştırılır
  • hgs kartı
  • hgs kullanımıYorumunuzu, şikayetinizi veya önerinizi Bırakın

You must be logged in to post a comment.

örgü güzel yemek tarifleri leziz yemek tarifleri  Yeni Tesettür Modası ido seferleri